Complaints

When gambling at VulkanBet, the possibility may arise where you experience an issue, against our best efforts to the contrary. Should this be the case, our customer services team will promptly do their utmost within their remit for such issues to be resolved as quickly and efficiently as possible, however, should you feel that our team has not delivered a level of service and/or resolution you would expect to be satisfactory from an establishment with our service standards, we also provide several alternative means for you to seek a resolution.

In the form below, we offer you the opportunity to directly contact our entire senior management team in order to refer them to the issue you have experienced with our Customer Support representatives. This form will ensure that your complaint reaches our decision makers with highest possible priority, and we maintain that your request will be replied to within 24 hours if it is made between Monday and Friday from 8:00AM to 5:00PM CET.

Please use a valid Email Address in order for us to answer back.


Se você possui algum documento que você gostaria de anexar, por favor, faça isso aqui.
Premie

 • Pytania dotyczące dostępności i kwalifikowalności do bonusu.


  Dostępne bonusy mogące być zastosowane przy twoim następnym depozycie możesz znaleźć w zakładce ' Moje nagrody ' na swoim koncie.

  Jeśli użyłeś bonusu i nie widzisz funduszy bonusowych na swoim koncie, upewnij się, że bonus jest ustawiony jako ' główny ' po tym jak go aktywowałeś, w przypadku, gdy masz więcej niż jedne bonus na swoim koncie.

 • Chciałbym dostać dodatkowy bonus.


  Nasz zespół lojalnościowy codziennie sprawdza konta naszych graczy i tam, gdzie jest to stosowne, przyznaje manualnie dodatkowe bonusy za wszelkie ostatnie przegrane.

  Proszę zwrócić uwagę, że dodatkowe bonusy nie mogą być zażądane poprzez dyskusję bądź sekcję skarg.

 • Darmowe Spiny zostały przyznane.


  Darmowe spiny są aktywne i mogą być znalezione w sekcji ' Moje nagrody ' na koncie.

  W tym obszarze możesz wyświetlić link do warunków oferty i sprawdzić jeden z kilku najważniejszych punktów ofert jak na przykład gry kwalifikujące się do oferty.

  Aby skorzystać z jakichkolwiek dostępnych darmowych spinów, wystarczy uruchomić kwalifikującą się do nich grę po uaktywnieniu oferty.

  Od czasu do czasu nowi gracze mogą być uprawnieni do zapisów do ofert na darmowe spiny bez konieczności depozytu poprzez nasze strony partnerskie. Jeśli jesteś nowym graczem, który zarejestrował się tą metodą i nie możesz skorzystać z darmowych spinów bez konieczności depozytu jak opisane powyżej, może być to spowodowane jedną z następujących przyczyn:

  • Oferta partnera nie jest już aktualna, pomimo że była wciąż widoczna na ich stronie podczas, gdy dokonywałeś rejestracji.
  • Oferta bez depozytu nie jest dostępna w Twoim kraju zamieszkania.

  Jeśli którykolwiek z powyższych powodów jest przyczyną tego, niestety nie będziemy w stanie udzielić dalszej pomocy.

 • Zasady i Warunki Bonusu


  Realne środki są zawsze używane przed środkami bonusowymi. Środki bonusowe mogą być użyte, gdy w pełni wykorzystane zostały realne środki. Proszę zauważyć, że jakakolwiek próba dokonania wypłaty będzie skutkowała w rezultacie usunięciem środków bonusowych, które są aktywne na koncie.

  W nie wszystkie gry można grać środkami bonusowymi. W celu uzyskania listy gier, kwalifikujących się do tego, prosimy o sprawdzenie zasad i warunków odpowiedniego bonusu. Prosimy również pamiętać, że w zależnie od użytego sposoby depozytu, istnieje ograniczenie maksymalnej wartości zakładu, gdy używa się środków bonusowych. Przekroczenie tego limitu może skutkować anulowaniem zakładów, a przez to również wygranych środków z tego zakładu.

Gry

 • Sesja RTP (Return to Player)


  Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy szereg gier dostarczanych przez najlepszych dostawców. Aby zagwarantować uczciwość wyników i bezpieczeństwo graczy, niezależni dostawcy zewnętrzni regularnie je sprawdzają, co oznacza, że nasze kasyno nie ma kontroli nad takimi wypłatami.

  Jeśli chce uzyskać swój własny RTP do konkretnej sesji lub z jakichś innych przyczyn, prosimy o kontakt z naszą Obsługą Klienta poprzez email: [email protected] a my chętnie wyślemy potrzebny dokument.

  Współczynnik gry RTP oparty jest na całkowitym cyklu gry, który jest gwarantowany poprzez testy laboratoryjne, które zwykle składają się z milionów rund testowych. Istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na sesję RTP takie jak na przykład: wysokość zakładu i jego zmienność, więc proszę mieć świadomość istnienia tych zmiennych.

 • Problemy z załadowanie gier


  Jeśli używasz urządzenia Apple, załaduj witrynę za pomocą przeglądarki Google Chrome, ponieważ niektóre gry nie obsługują przeglądarki Safari. Jeśli używasz urządzenia innego niż Apple, takiego jak telefon z Androidem lub komputer z systemem Windows, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i pliki cookies. W przeciwnym razie spróbuj użyć alternatywnych urządzeń i / lub przeglądarek.

 • Błąd "Zakłady nieakceptowane" podczas gry


  Błąd ten może pojawiać się w związku z blokadą gry będącą czasowo aktywną na twoim koncie. Mogła ona zostać nałożona w związku z wieloma różnymi powodami, prosimy więc o sprawdzenie swojej skrzynki e-mail, czy nie pojawiła się tam ostatnio wiadomość od nas.

  Jeśli nie nastąpi kontakt z naszej strony w tej kwestii, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.

Płatności

 • Depozyt został odrzucony


  Uprzejmie prosimy o sprawdzenie, czy wystarczające środki zdolne pokryć planowaną sumę depozytu, znajdują się na koncie. Jeśli tak jest i nadal doświadczasz technicznych trudności z dokonaniem depozytu, prosimy o kontakt z naszym działem Obsługi Klienta poprzez chat lub e-mail.

 • Kłopoty z płatnością za pomocą Trustly


  Trustly posiada wstępnie zdefiniowany limit transakcji, to znaczy, że jeśli suma twojego depozytu przekracza ten limit, nie będzie on natychmiastowo przekazany na twoje konto w Kasynie. W takim przypadku prosimy o cierpliwość, ponieważ jego przekazanie może potrwać 24-48 godzin. Niestety, są to środki regulacji bezpieczeństwa Trustly i nie jesteśmy w stanie przyspieszyć tego procesu bądź zwiększyć limit Trustly.

 • Opóźnione wypłaty


  Jeśli zleciłeś wypłatę środków, możesz być spokojny, że znalazła się ona w naszej kolejce wypłat. Zawsze staramy się dokonywać wypłat, jak najszybciej jest to możliwe, jednak jest to zależne od stanu samej kolejki oraz czasu kiedy zleciłeś wypłatę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania w tej kwestii, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta poprzez chat lub e-mail.

 • Transakcja obciążona prowizją


  Jeśli zleciłeś wypłatę i nie wykorzystałeś co najmniej jego dwukrotności w rozegranych zakładach, zostanie naliczona prowizja zgodnie z Zasadami i Warunkami Bonusu C 9.21.

  Należna kwota zostanie automatycznie odliczona z sumy twojej wypłaty zaraz po otrzymaniu przez ciebie potwierdzenia.

Weryfikacja

 • Długość procesu weryfikacji


  Zawsze będziemy dążyć do jak najszybszej weryfikacji Twojego konta. Aby pomóc nam je zweryfikować w możliwie najkrótszym czasie, wyślij dokumenty KYC w formacie wymaganym na naszej stronie internetowej. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli napotkamy jakiekolwiek trudności podczas procesu weryfikacji, a także powiadomimy Cię o zakończeniu procesu.

 • Trudności z wgraniem dokumentów potrzebnych do weryfikacji


  Jeśli napotykasz problemy z załadowaniem dokumentacji, prosimy o użycie przeglądarki internetowej Google Chrome, jeśli jesteś użytkownikiem PC, bądź systemu Android lub Safari, jeśli korzystasz ze sprzętu Apple. Możesz również załadować dokumenty, używając innego urządzenia, jeśli problem będzie się utrzymywał. Jeśli wciąż nie będziesz w stanie rozwiązać problemu, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta poprzez chat bądź e-mail.

Techniczny

 • Nie mogę zarejestrować konta


  Twoja rejestracja może być zablokowana, jeśli już posiadasz konto w Kasynie. Jest zabronione posiadanie więcej niż jednego konta na osobę, zgodnie z Zasadami i Warunkami funkcjonowania Kasyna.

  Istotne jest również upewnienie się, że nie używasz oprogramowania VPN lub nie próbujesz maskować swojego numeru IP w żaden sposób.

 • Nie mogę z się zalogować do mojego konta


  Jeśli masz problemy z zalogowaniem się do swojego konta, proszę upewnić się, że używasz odpowiednich danych logowania oraz nie ma aktywnych ograniczeń na twoim koncie takich, jak zamknięcie konta, przerwa bądź bezterminowe samowykluczenie.

  Twoje konto zostało czasowo zablokowane z powodu środków bezpieczeństwa, ze względu na zbyt dużą ilość nieudanych prób logowania. Prosimy o reset hasła poprzez postępowanie zgodne ze wskazówkami zawartymi na stronie lub o ponowną próbę logowania za 30 minut.

  Istotne jest również upewnienie się, że nie używasz oprogramowania VPN lub nie próbujesz maskować swojego numeru IP w żaden sposób.

 • Zrobiłem depozyt, ale teraz nie mogę zagrać żadnego zakładu w grach


  W niektórych przypadkach może być konieczne zweryfikowanie Twojej tożsamości przed zezwoleniem na obstawianie zakładów na Twoim koncie. W takim przypadku zostaniesz poproszony o zweryfikowanie konta, gdy spróbujesz uruchomić grę.

  Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przesłać dokumenty potrzebne do zweryfikowania konta.

 • Zapomniałem hasła


  Hasło można zresetować poprzez kliknięcie ikony "Zaloguj" i wybranie opcji "Zapomniałem hasła".

  W ramach tego procesu zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail użytego do rejestracji konta, po czym otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail w celu zresetowania hasła.

 • E-mail z linkiem do odzyskania hasła


  Po wykonaniu kroków wymaganych do zresetowania hasła otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do jego odzyskiwania. Powinno nastąpić to natychmiast, lecz jeśli tak się nie stanie, prosimy poczekać 15 minut przed ponowną próbą.

  Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail zawierającej link, sprawdź folder ze spamem, ponieważ w niektórych przypadkach dostawca poczty e-mail może automatycznie oznaczyć go jako spam. Jeśli nadal nie otrzymasz wiadomości e-mail, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, który zajmie się tą sprawą.

 • Niektóre funkcje na stronie nie działają


  Jeśli witryna nie działa poprawnie na twoim urządzeniu, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i pliki cookies. Jeśli problem nie ustępuje, spróbuj użyć innego urządzenia bądź innej przeglądarki. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

Bezpieczeństwo

 • Dlaczego moje konto jest zamknięte?


  Jako jedna z części zamknięcia konta, wyślemy do ciebie e-mail zawierający informacje na temat powodu zamknięcia konta. Prosimy o sprawdzanie swojej skrzynki e-mail.

 • Czy mój depozyt będzie zwrócony?


  Zostanie to określone w wysłanym przez nas e-mailu z informacją, że Twoje konto zostało zamknięte. Jeśli nie ma w nim wzmianki o wypłacie, zwrot nie zostanie wykonany, ponieważ nie zostałeś do niego zakwalifikowany.

 • Jak mogę podważyć zamknięcie mojego konta?


  Zależy to od powodu, dlaczego Twoje konto zostało zamknięte. Jeśli chcesz to omówić, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, z którym można skontaktować się za pośrednictwem czatu lub e-maila.

Inne

 • Wypisanie z otrzymywanie promocyjnych wiadomości


  Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas materiałów marketingowych, zaloguj się na swoje konto. W sekcji „Moje konto” znajdziesz opcję wypisania się z naszej listy mailingowej. Zawsze pamiętaj, aby zapisać zmiany na dole strony.

  W przypadku napotkania jakichkolwiek trudności możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, który chętnie zapozna się z twoją sprawą.

 • Dostępność Działu Obsługi Klienta


  Nasz zespół Obsługi Klienta jest dostępny od 8.00 am do 1.00 am (CET), aby pomóc ci z każdym pytaniem. Jeśli potrzebujesz pomocy poza godzinami naszej pracy, napisz do nas na [email protected] a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej się z tobą skontaktować.

Se você não encontrar resposta à sua pergunta acima, é possível entrar em contato conosco abaixo.

Entre em contato

Caso você considere que o seu problema não foi resolvido por nossa gerência ou equipe, convidamos você a apresentar a queixa junto aos nossos órgãos reguladores oficiais.


Pardee Consulta

A Pardee Consulta is é uma entidade de Resolução Alternativa de Disputas (ADR, na sigla em inglês), independente e globalmente aprovada, que opera um serviço de resolução de disputas para inúmeras operadoras de jogos de apostas líderes em todo o mundo.

O papel da Pardee Consulta é ajudar a resolver disputas de um cliente contra uma operadora ao usar seus serviços, desempenhando a função de mediadora entre todas as partes caso haja um impasse. A Pardee Consulta é inteiramente aprovada pelo Conselho de Direitos do Consumidor de Malta e pela Comissão Europeia para operar como uma entidade de ADR.

Fazer uma reclamação

Se você achar que os meios de resolução de disputas acima não lhe satisfazem, seja em termos do tempo que a resolução é feita ou processo, nós oferecemos outros serviços de disputa que são feitos pelos sites de advocacia online mais respeitados atualmente.


Latest Casino Bonus

Fundada em 2006, a LCB cobre todos os aspectos do jogo, despertando o interesse em muitas áreas diferentes da indústria. A biblioteca LCB tem mais de 50.000 páginas, consistindo em quase 900 revisões de cassino online (que continua crescendo), diretório mundial de revisões de cassinos, 2.600 jogos grátis, monitor de jackpot, cassino ao vivo, jogos para dispositivos móveis e outros.

A LCB tem orgulho de receber vários prêmios, incluindo o iGB de Melhor Afiliado em 2013 e 2014, Melhor Afiliado Geral de 2014, além de artigos em destaque na Revista eGR, Calvin Ayre, CAP e GAFFG.

Fazer uma reclamação
Online Dispute Resolution

A resolução de disputas ‘online’ é uma área que envolve tecnologia para facilitar e abrange as partes envolvidas. Está envolvido negociação, intermédio, arbitragem ou os três. Ela é freqüentemente vista como o equivalente a resolução alternativa de litígios online (ADR). No entanto, o ODR pode aumentar os meios tradicionais de resolução de disputas, aplicando técnicas inovadoras e tecnologias ao longo do processo.

Fazer uma reclamação
Ganhando
agora
Salão de Fama Completo
Ocultar
Ganhando agora
Mostrar
stat